PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=391528}

Once

7,5 53 039
ocen
7,5 10 1 53039
7,5 23
oceny krytyków
Once
powrót do forum filmu Once

Jeśli ktoś jest zainteresowany, to mam do odsprzedania jeden bilet na koncert koncert Hansarda 21 listopada we Wrocławiu (pierwsza kategoria). W razie dodatkowych informacji pisać na pw. ;)

ocenił(a) film na 9
droydek

Wciąż aktualne?

ocenił(a) film na 10
Guma_3

Jeśli go kupiłeś/aś jesteś zwycięzcą :) Koncert był genialny, a Glen wydaje się bardzo miłym i ciepłym gościem :) Koncert (wraz z supportującym) Paddym Casey trwał prawie 4h. Akustyka w Synagodze jest kosmiczna,w filharmoniach takiej nie słyszałem. Sam Glen razem ze swoją symfoniczną orkiestrą zrobił kapitalne show, a pod koniec grali i śpiewali z każdej strony widowni, tak że ja nawet siedząc w ostatnim rzędzie miałem możliwość zobaczyć i posłuchać Glena na wyciągnięcie ręki. Po koncercie jak ktoś poczekał te pół godziny, czy 40 minut to Glen wyszedł mimo tego, że koncert skończył się chwilę przed północą i było około 0:40,a na drugi dzień też był zaplanowany koncert, rozdawał autografy, padało, więc miałem lekko zamokniętą płytę i mój długopis nie pisał po niej, cienkopis kogoś obok też nie pisał, ale Glen poczekał spokojnie i zroganizowaliśmy w końcu jakiś długopis którym udało się podpisać płytkę, a potem zrobiliśmy sobie zdjęcie, tak że miał czas dla czekających, nie spieszył się i z każdym chwilkę pogadał :) Wiem że trochę chaotycznie, ale wrażenia były niesamowite. Czekam na następnym występ w Polsce :)

ocenił(a) film na 9
donlemon89

Niestety, nie udało mi się dostać biletu na ten koncert :(
I po Twoim jego opisie żałuję jeszcze bardziej!
Mam nadzieję, że Glen niebawem zagości we Wrocławiu po raz drugi. Będę pilniej czatował na bilety wtedy ;)

ocenił(a) film na 10
Guma_3

Ja na pewno się wybiorę znów. Jako że jeden z członków The Frames jest Polakiem to myślę, że na pewno Glen tu jeszcze wróci, pewnie za rok, albo dwa :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones