PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=391528}

Once

7,5 53 039
ocen
7,5 10 1 53039
7,5 23
oceny krytyków
Once
powrót do forum filmu Once

Cudo

ocenił(a) film na 8

Ten film jest po prostu magiczny ... Muszę przyznać że nie lubię filmów muzycznych. Oglądałam te z wysokimi ocenami na webie ale do mnie zwyczajnie nie trafiały więc stwierdziłam, że może to nie jest gatunek dla mnie i przestałam je oglądać aż do ONCE. Nie wiem nawet jak to się stało że znalazł się na moim komputerze ale postanowiłam go obejrzeć.

Myślę, że cały urok tego filmu tkwi w prostocie, magii muzyki i słów. Dosłownie zakochałam się w tych piosenkach. Nie wiem już sama czy to film opowiadał o muzyce czy to ta muzyka opowiadała mi o filmie. Cudowna historia, który pokazuje że nie musi być jakiegoś typowego przelotnego romansu żeby przeżyć coś co zostanie w naszej pamięci na dłuuuuuugi czas. Ogólnie pozytywnie ! Polecam na czekające nas już niedługo długie zimowe wieczory. Ta muzyka dosłownie rozgrzewa serca.

Film oceniam jako rewelacyjny. Dlaczego? Bo to będzie jedyny film, który wiem że włączę sobie jeszcze nie jeden raz ! (a nigdy tego nie robię).

renata_

zgadzam się! pokochałam ten film a muzyka jest po prostu niesamowita.
Polecam The Swell Season - grupę utworzoną przez dwójkę z filmu czyli Glen Hansard i Marketa Irglova - podobny klimat, rewelacyjne utwory :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones