PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=391528}

Once

7,5 53 039
ocen
7,5 10 1 53039
7,5 23
oceny krytyków
Once
powrót do forum filmu Once

Niestety

ocenił(a) film na 6

Spodziewałam się większego szału. Na forum nie widziałam słabych opinii i stwierdziłam, że w końcu powstał film, który ludziom się po prostu spodobał: ujął swoją prostotą, może ciekawą grą aktorską? Ale był nudny, banalny i trochę nierzeczywisty.
Poza 4 piosenkami, które mi się w filmie spodobały, nie widzę w nim nic 'pokrzepiającego' ani 'ujmującego'. Zawiodłam się, a tego w filmach nie lubię.
Łatwa historyjka, dla mnie trochę słabo przedstawiona.

ocenił(a) film na 4
tercc

Niestety muszę się z Tobą zgodzić. Nie było w tym filmie nic, co mogłoby mnie urzec.

ocenił(a) film na 6
tercc

zgadzam się również. Zawiodłam się, proste, banalne po prostu nijakie.

ocenił(a) film na 4
nitara

niestety muszę się zgodzić. najpierw znalazłam soundtracka i przewałkowałam płytę nie raz, nie dwa. później udało mi się znaleźć film i się również bardzo zawiodłam.

ocenił(a) film na 4
tercc

Przyłączam się do Waszych wypowiedzi. Dla mnie osobiście film muzyczny powinien mieć chociaż dobrego muzyka, a tutaj otrzymałam raczej dawkę podwórkowego śpiewu.
Zwykły film o zwykłych ludziach, a może niezwykłych bo utalentowanych? Jedyne co mi się nasuwało na myśl, to Polacy wyjeżdżający kilkanaście lat temu do USA - szary świat biednych ludzi.
Na pocieszenie fakt, że są gorsze amerykańskie produkcje z gwiazdorską obsadą. Jednym słowem film nie zachwyca, przynajmniej mnie, ale z drugiej strony zastanawiam się, co widzieli wszyscy którym podobała się ta historia?

ocenił(a) film na 9
ADEMIDA

Ten film jest nie tyle zwykły i banalny co prosty, a swej prostocie poruszający. W tej historii jest prawdziwa magia, coś co porusza i zostaje w sercu. Nie da się tego ująć w słowa ani streścić. Jestem w stanie zrozumieć osoby, które film znudził. To trzeba poczuć... Ale co do muzyki muszę się nie zgodzić. Podwórkowy śpiew? Przecież te piosenki są niesamowite!

ocenił(a) film na 4
sml

Przypadła mi do gustu tylko jedna piosenka wykonana przez Irglovą, utwory Hansarda odebrałam jak takie "mruczanki". Prawdopodobnie to zupenie nie moja muzyka, biorąc pod uwagę, że oboje są profesjonalistami, grają koncerty i ludzie ich słuchają. Gdyby nie ten fakt, upierałabym się dalej przy swoim :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
Yaroslao

NO nie mogę normalnie... mruczanki... k...a, koleś ma głos jak DZWON. !

ocenił(a) film na 4
Yaroslao

Czy ty masz problemy z zaakceptowaniem czyjegoś zdania - nikt ci nie zabrania wyrażać swojego, trochę kultury.

ocenił(a) film na 8
ADEMIDA

Przepraszam Panią, trochę mnie poniosło :-)

ocenił(a) film na 7
Yaroslao

Akurat to co dostało Oscara to ŻADEN wyznacznik. Bo to mało gniotów Oscary dostało?
Ale mnie się muzyka podobała.

Miałam tylko problem ze sposobem kamerowania. Wielki.

tercc

Również się zawiodłam. Muzyka piękna ale cała historia rzeczywiście nudna. Zakończenie może nieprzewidywalne i to zasługuje na plus ale opinie, że podnosi na duchu zupełnie do mnie nie przemawiają.

tercc

Nie czytajcie zapowiedzi i tuzina opinii przed seansem, nie oglądajcie trailerów. Nic potem dziwnego, że film wypada blado w zderzeniu z oczekiwaniami.
Dla mnie to trochę dziwne narzekać na forum, gdzie ludzie wypowiadają się PO obrazie i NA JEGO TEMAT, że nie jest taki jaki miał być. "Normalne" (celowo ujęte w cudzysłów!) podejście do filmu to wyrobić sobie o nim opinię PO JEGO ZAKOŃCZENIU. Niech nic nie wpływa na zaburzenie naszego osądu. Osobiście odnajduję w tym wielki smaczek, gdy mogę chłonąć seans i wyrabiać sobie opinię na bieżąco.

ocenił(a) film na 6
kemesO

Na ogół przed seansem patrzy się choćby jaka jest jego tematyka, bo przecież wiadomo, że nie obejrzę filmu sci-fi, gdy lubię dramaty i tak dalej i tak dalej. Poza tym, myślę, ze po to jest forum. BY wymieniać opinię. I ja powiedziałam swoją, myślę, że nawet w kulturalny sposób, więc...

tercc

ja również zgadzam się z twoją opinią, oczekiwałam czegoś innego, aczkolwiek piosenki były bardzo poruszające :)

ocenił(a) film na 9
tercc

Mam podobne odczucia. W filmie nic specjalnego nie było. Oprócz dosyć dobrej nutki co nadało chyba klimatu temu filmu chociaż było jej troszeczkę za dużo. I brakowało mi troszkę romansu to by chyba podkręciło akcję.

tercc

również liczyłam na coś więcej....
a piosenki REWELACJA :)

ocenił(a) film na 4
tercc

masz rację. Moje wrażenie po oberzeniu filmu - NUDNY. To zabija całą historię. Musiałam się bardzo starać, żeby nie zasnąć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones