PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=391528}

Once

7,5 53 036
ocen
7,5 10 1 53036
7,5 23
oceny krytyków
Once
powrót do forum filmu Once

Glen i Marketa muzykowali razem jeszcze długo przed filmem "Once". Marketa miała 11 lat i była dzieckiem gdy poznała chłopaka z ulicy... a bardziej jej rodzice. Fenomen filmu polega na autentyczności uczuc. Ten kto tworzył muzykę, zna te wzajemne spojrzenia w trakcie gry. To coś poza słowami, z głębii serca. Więź muzyczna. Nuta zapatrzenia w siebie artystów w trakcie uniesienia, pasji i zaufania, którą widac w filmie szczególnie podczas śpiewania "Falling Slowly". Wątpię, by jakikolwiek aktor zawodowy był w stanie to zagrac.
Przepiękny film. Fabuła jest dla mnie dodatkiem do "prawdy muzycznej". Marketa miała 18 lat, gdy kręcono film.

Glen i Marketa po "Once", koncertowali razem 3 lata. Tu macie świetny koncert / dokument. Warto zobaczyc.

http://www.youtube.com/watch?v=ETnIJK7dESM&feature=related

ocenił(a) film na 9
siedemosmych

Dodam jeszcze, że na koncercie widać jak się ubierają. Tak samo staroświecko, jak na filmie :)) Byli sobą, zero aktorstwa.

ocenił(a) film na 8
siedemosmych

O, nie wiedziałam, muszę to obejrzeć, ach, a pomyśleć, że po pierwszej projekcji (czyt. kino domowe nowej generacji komputerowej) film nie bardzo mi się podobał. Tuszę, iż są tam jakieś nowe utwory?

ocenił(a) film na 8
dissemblance

Dopiero teraz zobaczyłam, że oni tworzą zespół *płatki róż na wietrze*, to już mam weekend zaplanowany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones