PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=391528}

Once

7,5 53 039
ocen
7,5 10 1 53039
7,5 23
oceny krytyków
Once
powrót do forum filmu Once

Nie spodziewałem się, że tak przyjemnie odbiorę ten film, który jest oderwaniem się od codziennego amerykańskiego kina. Nie twierdzę, że jest ono złe! To tylko podkreślenie wyjątkowości "Once". Film oglądałem w wersji bez polskiego "tłumaczenia":) ale mimo to zrozumiałem ok. 75% treści. Jeżeli uznać ten film do kategorii *muzyczny* to na 100% się zgadzam, tymbardziej, że muzyka jest rewelacyjna, a soundtrack powala na kolana mimo, że wcześniej słuchało się go w filmie to na nowo zachwyca. Jeśli uznać ten film za romans, to owszem ale z zaznaczeniem, że był to zarodek romansu (miłości) bo w rzeczywistości nie doszło do zbliżenia, może jedynie poprzez wspólne granie. To i tak nie ważne!!! Liczy się cały efekt, a jest on na plus! Gra aktorska świetna, a film Johna Carneya jest wyjątkowo realnie przedstawiony, bez sztuczności, bez wymyślanych, daremnych wątków. Mimo, że historia jest prosta jak drut to ogląda się z zachwytem. No i główny motyw muzyczny "Falling Slowly".....Hmmmm

9/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones