PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=391528}

Once

7,5 53 036
ocen
7,5 10 1 53036
7,5 23
oceny krytyków
Once
powrót do forum filmu Once

Jeden z najciekawszych filmów jakie ostatnio widzialem. Nie jest to ckliwa opowiastka o miłości w pełnej imigrantów Irlandi. Historia ludzi kórzy poszukują harmoni, swojego miejsca i ciepła drugiego człowieka. Ok nie bede dalej rzucał banałami:), Warto zobaczyć. I dzięki temu filmowi odkryłem grupę The Frames. 9/10

elliotthead24

witaj;] nie wiesz mzoe kto spiewa piosenke w zwiastunie i jaki jest jej tytul a film zapowiada sie na prawde bardzo fajnie;]

wiewiora007

Sa to aktorzy ktorzy graja w filmie gdyz cala sciezka jest przez nich zaspiewana: Glen Hansard (wokalista the Frames)i Markéta Irglová, a tytul to When Your Minds Made Up.

elliotthead24

Film jest sympatyczny i ciepły. Aktorzy nie są sztuczni jak w amerykańskich papkach, tutaj są pełni radosci i naturalnego usmiechu (ahh Catherine..) . Jednak liczyłem że końcówka, będzie nieco lepsza, może bardziej romantyczna..;-) I ta aktoreczka Catherine... według mnie suuper dziewczyna:-) chociaż jak się patrzy na jej inne zdjęcia spoza filmu to już tak atrakcyjnie nie wygląda.. :-( ale tam w fimie jest Boska:-*. Zgadzam sie że jest to jeden z lepszych filmów jakie ostatnio wyszły. Ocena 9/10 jak najbardziej słuszna, chociaż może i pod 10/10 dałoby rade podciągnać, za piękny uśmiech Catherine Hansard którym nas obdarowywała przez cały film :)) i jej cudne oczęta :-))

jasiiek

Glen Hansard i Markéta Irglová, to aktorzy grajace gowne role. Catherine pojawila sie tylko w jednej scenie jako piosenkarka na przyjeciu. Wiec jesli chodzi ci o ten usmiech to chyba masz na mysli Markéte.

elliotthead24

lub ma na mysli Marcelle Plunkett ktora grała Kathrin byłą dziewczynę Guy'a, która pojawiła się w jego wspomnieniach.

natka_sch

"za piękny uśmiech Catherine Hansard którym nas obdarowywała przez cały film :)) i jej cudne oczęta :-))"
Jesli ma na mysli Marcelle Plunket to powyższe zdanie nie ma sensu gdyż ona pojawia się tylko na chwilę.

ocenił(a) film na 9
elliotthead24

kapitalny! czegos mu brakuje faktycznie w koncowce wiec 9/10..
skonczylam ogladac 5 minut temu ale juz chce zobaczyc (posluchac!) jeszcze raz..i jeszcze raz...

ocenił(a) film na 10
abraxass

Poprzednicy napisali już wszystko co można dobrego o tym filmie i w pełni się z tym zgadzam.Film ,który koniecznie trzeba obejrzeć-niesamowicie klimatyczny ze świetną muzyką. Moja ocena 10/10.

marek1258

Błagam.. podzielcie się tym filmem.. piszcie na ukulele20@onet.eu
Jestem skłonna się powymieniać... ;)

elliotthead24

Już kocham ten film,choć go jeszcze nie widziałam... Jaki macie sposób,żeby nie czekać do premiery?:D Podzielcie się... Znacie może jeszcze filmy o podobnym klimacie?Z góry dzieki...

Kasiulku

ściągnąc np z netload lub rapidshare. moim zdaniem znacznie lepsze od Once są 'Przed zachodem słońca' i jego kontynuacja 'Przed wschodem słońca'

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones