PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=391528}

Once

7,5 53 039
ocen
7,5 10 1 53039
7,5 23
oceny krytyków
Once
powrót do forum filmu Once

Musical w kinie albo jest arcydziełem, albo cuchnie stęchlizną. Ja pomiędzy nie widzę. Ten film jest rewelacyjny, odświeża gatunek, zdecydowanie nadaje się do wielokrotnego oglądania.

To film, który wywołuje emocje, wyciąga je z ludzi. Z ekranu bije świeżością i szczerością. Wiarą w człowieka i pięknem.
Fenomenalna relacja między bohaterami, odseparowana od materii, poznawanie się przez muzykę, wzajemną wrażliwość. Instrumenty są tutaj ekstensją człowieka, zapewniającą najpełniejszą komunikację. Oczarował mnie spacer z odkurzaczem. Pełna magia.

Strona muzyczna ma się równie dobrze, jak fabularna. Zupełnie niesamowita, nieprzeszkadzająca akcji. Piękna, prosta, szczera. O możliwościach wokalnych wykonawców właściwie trudno pisać. Tego absolutnie trzeba posłuchać.

Pierwszy film od bardzo długiego czasu, w którym nie ma przemocy, seksu i narkotykow. Więc jednak się da. Jestem zakochana, bo to piękny film jest. Dzieło sztuki.

ocenił(a) film na 10
dusicielka

A to świetna recenzja jest :)
Zgadzam się w 100% z kolezanka.

ocenił(a) film na 9
Juskowiak

dziekuje. w tytul wkradl sie blad co prawda, ale pisalam pod wplywem emocji...

dusicielka

Instrumenty sa ekstensja czlowieka - hmm, intrygujace...

ocenił(a) film na 9
Lady_Snape

co masz na mysli?

ocenił(a) film na 9
dusicielka

o tak. spacer z odkurzaczem zdecydowanie debeściarski pomysł :)
cudowny film, zaszczepił mnie do poszukiwania tej muzyki. poszukiwania trwają :)

ocenił(a) film na 9
martyna_marysia

ktos nas linkiem przed chwila poratowal:) moze wroci nurt z Manneken pis na czele... czekam z usteknieniem, bo sie kocham w andersenowskich opowiesciach na ekranie. Pięknych, mądrych, smutnych...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones