PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=391528}

Once

7,5 53 039
ocen
7,5 10 1 53039
7,5 23
oceny krytyków
Once
powrót do forum filmu Once

Czy zwróciliście uwage co opowiada głowna bohaterka po czesku na pytanie "kochasz go? "(męża) ??:>
Miłuje ciebie.. <3<3<3

ocenił(a) film na 8
zyzyx

Tak, ja też na to zwróciłam uwagę. Szkoda, jednak, że koniec smutny. Ale
może właśnie dlatego ten film jest taki ładny.

ocenił(a) film na 10
zyzyx

No kurde. Chyba tylko tuman by tego nie zauważył. Przecież to najważniejsza scena w filmie.

ocenił(a) film na 8
joefrazier

zauważ, że to nie było przetłumaczone na angielski, czyli na dobrą sprawę tylko ktoś, kto zna języki słowiańskie wiedział na pewno, co powiedziała - pozostali widzowie musieli się domyślać :) czasem miło być Słowianką ;)

gorzana

albo chcieli by ludzie także byli nieświadomi jak Chłopak ;)
ale no kurde... gdyby zrozumiał wszystko inaczej by się potoczyło ;) bo czemu to tak nie mogło być? on nagle rozumie i... i żyli szczęśliwie ;) choć też to nie jest do końca powiedziane że i tak byli nieszczęśliwi ;)

ocenił(a) film na 8
kaarmel16

To nie byłoby to samo, gdyby się skończyło w stylu "żyli długo i szczęśliwie" :P

ocenił(a) film na 8
kaarmel16

czy ktoś powiedział, że nie żyją długo i szczęśliwie ? pewnie, że żyją, tylko nie ze sobą. na tym polega fenomen tego filmu.
poza tym, to jeden z niewielu filmów, który nie miał przewidywalnego zakończenia. ogromny plus ode mnie : )

użytkownik usunięty
zyzyx

jejciu! Tak! Ten koneic był rzeczywiście straszny :-( szkoda że TO nie wyszło :-( wieelka szkoda... Ale to dramat, wiec wiadomo, ze nie bd happy endy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones