Glen Hansard

8,2
359 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Glen Hansard

nie tylko wokal.. świetna GITARA! te dźwięki.. (plus niezwykła kombinacja niebieskie+rude :)

martyna_marysia

Zgadzam się w zupełnosci z kazdym twoim słowem. Nic dodać nic ujac!

Joasia16

Jestem facetem więc nie interesuje mnie jego uroda ale wokal koleś ma bardzo zacny. Pozatym bardzo dobrze zagrał w "Once". Nigdy nie powiedziałbym, że to nie jest zawodowy aktor.

grabsoon

Hejas! Jestem świeżutko po obejrzeniu filmu "Once" i muszę powiedzieć, że wywarł na mnie niesamowite wrażenie... głos Glena Hasarda! Coś pięknego... pierwszy raz miałam okazję słyszeć jego twórczość...i żałuję, że tak późno. Zgadzam się z przedmówcami, że nie tylko dobrze śpiewa i układa teksty... ale również poradził sobie z rolą aktorską. Takiego głosu się nie zapomina...

helga2

To on TEŻ debiutuje??!!!

Dżizas... oni są niesamowici.

mibama

To, że są debiutantami jest ogromnym plusem dla filmu- miałam wrażenie jak gdyby ta historia była prawdziwa, działa się w chwili, gdy oglądałam ją na ekranie.

I_am_a_Bad_Girl

Gra aktorska jak na muzyków jest bardzo dobra :P. Ścieżka z Once jest świetna dorównuje nawet twórczości The Frames :D

Zerstoren

Gra aktorska jak na muzyków przerasta wielu "genialnych" aktorów, którzy
spijają śmietankę hollywoodzką.

Czułem, że wreszcie oglądam coś, co jest związane z życiem. Że to może być
prawda, że to są ludzie, a scenariusz pisze życie.


Każdy ma to oglądnąć!!

martyna_marysia

nie wiem czy byłaś na jego koncercie w Polsce w listopadzie 2013, ale tam to dopiero pokazał, co potrafi na gitarach, nawet tej starej zniszczonej z filmu :) fantastyczny człowiek, niesamowita osobowość, a do tego genialny talent, koncert był niesamowitym przeżyciem :) + jeden z członków jego zespołu jest Polakiem i zaśpiewał nam po polsku, co spotkało się z podwójną radością ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones